Silnik o sprawności IE1
Specyfikacja
| Standard | IEC60034-30 |
| Rozmiar ramki | 80-355 |
| Wyjście | 0,18 kW-315 kW |
| Klasa efektywności | IE1 |
| Napięcie/częstotliwość | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Stopień ochrony | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klasa izolacji/Klasa wzrostu temperatury | PEŁNE WYŻYWIENIE |
| Sposób montażu | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura otoczenia | -15°C ~+40°C |
| Wilgotność względna powinna być mniejsza niż 90% | |
| Wysokość powinna być mniejsza niż 1000 m n.p.m. | |
| Metoda chłodzenia | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Obowiązek | S1 |
| Współczynnik usług | 1.0 |
Informacje o zamawianiu
● Niniejszy katalog służy wyłącznie celom informacyjnym. Przepraszamy, że nie informujemy z wyprzedzeniem o zmianach w produktach.
● Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie typu silnika, mocy, napięcia, prędkości, klasy izolacji, klasy ochrony, sposobu montażu itp.
● Możemy zaprojektować i wyprodukować silniki specjalne według następujących wymagań klienta:
1. specjalne napięcie, częstotliwość i moc
2. specjalne klasy izolacji i ochrony
3. z lewą skrzynką zaciskową, podwójnymi końcówkami wału i wałami specjalnymi
4. Silniki wysokotemperaturowe i niskotemperaturowe.
5. Do użytku na dużych wysokościach lub na zewnątrz
6. Większa moc lub specjalne współczynniki serwisowe
7. z ogrzewaniem, łożyskami lub uzwojeniami PT100, PTC itp.
8. z enkoderem, łożyskami izolowanymi lub konstrukcją łożyska izolowanego
9. Inne wymagania.









