Silnik o sprawności IE3
Silniki serii IE3 to silniki indukcyjne klatkowe zaprojektowane zgodnie z normami IEC60034-30 i klasą efektywności energetycznej IE3.
Specyfikacja
| Standard | IEC60034-30 |
| Rozmiar ramki | 80-355 |
| Wyjście | 0,75 kW-315 kW |
| Klasa efektywności | IE3 |
| Napięcie/częstotliwość | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Stopień ochrony | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klasa izolacji/Klasa wzrostu temperatury | PEŁNE WYŻYWIENIE |
| Sposób montażu | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura otoczenia | -15°C ~+40°C |
| Wilgotność względna powinna być mniejsza niż 90% | |
| Wysokość powinna być mniejsza niż 1000 m n.p.m. | |
| Metoda chłodzenia | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Obowiązek | S1 |
| Współczynnik usług | 1.0 |
Proces produkcji fabrycznej
Informacje o zamawianiu
● Niniejszy katalog służy wyłącznie celom informacyjnym. Prosimy o wyrozumiałość, jeśli produkt ulegnie zmianie, nie będziemy z wyprzedzeniem informować o tym fakcie.
● Podczas składania zamówienia należy zwrócić uwagę na dane znamionowe, takie jak typ silnika, moc, napięcie, prędkość, klasa izolacji, klasa ochrony, sposób montażu itp.
● Możemy zaprojektować i wyprodukować silniki specjalne według następujących wymagań klienta:
1. specjalne napięcia, częstotliwości i moce
2. specjalne klasy izolacji i ochrony
3. z lewą skrzynką zaciskową, podwójnymi końcówkami wału i wałami specjalnymi
4. Silniki wysokotemperaturowe lub silniki niskotemperaturowe.
5. Użytek w górach lub na zewnątrz
6. Większa moc lub specjalne współczynniki serwisowe
7. z ogrzewaniem, łożyskami lub uzwojeniami PT100, PTC itp.
8. z enkoderem, łożyskami izolowanymi lub konstrukcją z łożyskiem izolowanym.
9. Inne wymagania.
Jeśli któryś z tych produktów Państwa interesuje, prosimy o kontakt. Z przyjemnością przedstawimy Państwu wycenę po otrzymaniu szczegółowej specyfikacji. Nasi specjaliści ds. badań i rozwoju spełnią wszelkie Państwa wymagania. Z niecierpliwością czekamy na Państwa zapytania i mamy nadzieję na dalszą współpracę w przyszłości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.










