Silniki reluktancyjne synchroniczne serii SCZ
Silniki reluktancyjne synchroniczne serii SCZ zostały zaprojektowane niezależnie. Są to trójfazowe silniki elektryczne z anizotropową magnetycznie konstrukcją wirnika, które wykorzystują standardową konstrukcję ramy IEC, aby sprostać różnym potrzebom klientów. Mogą dostarczać produkty serii IE5, IE4, IE3, w tym czysto synchroniczne silniki reluktancyjne.
Specyfikacja
| Standard | IEC60034 |
| Rozmiar ramki | H80-315mm |
| Moc znamionowa | 0,75 kW-200 kW |
| Stopnie lub efektywność energetyczna | IE5 |
| Napięcie i częstotliwość | 400V/50Hz |
| Stopnie ochrony | IP55 |
| Stopień izolacji/Wzrost temperatury | PEŁNE WYŻYWIENIE |
| Metoda instalacji | B3, B5, B35, V1 |
| Temperatura otoczenia | -15°C ~+40°C |
| Wilgotność względna powinna być mniejsza niż 90% | |
| Wysokość powinna być mniejsza niż 1000 m n.p.m. | |
| Metoda chłodzenia | IC411 |
| Obowiązek | S1 |
| Współczynnik usług | 1.0 |
Informacje o zamawianiu
● Niniejszy katalog ma charakter wyłącznie informacyjny dla użytkowników. Prosimy o wyrozumiałość, jeśli jakakolwiek zmiana produktów nie spowoduje dodatkowych informacji z wyprzedzeniem. Niniejszy katalog ma charakter wyłącznie informacyjny dla użytkowników. Prosimy o wyrozumiałość, jeśli jakakolwiek zmiana produktów nie spowoduje dodatkowych informacji z wyprzedzeniem.
● Przy składaniu zamówienia należy zwrócić uwagę na dane znamionowe, takie jak typ silnika, moc, napięcie, prędkość, klasa izolacji, klasa ochrony, sposób montażu itp.
● Możemy zaprojektować i wyprodukować silniki specjalne zgodnie z następującymi wymaganiami klienta:
1. specjalne napięcie, częstotliwość i moc;
2. specjalna klasa izolacji i klasa ochrony;
3. ze skrzynką zaciskową po lewej stronie, podwójnymi końcami wału i specjalnym wałem;
4. silnik wysokotemperaturowy lub silnik niskotemperaturowy;
5. stosowany na płaskowyżu lub na zewnątrz;
6. wyższa moc lub specjalny współczynnik serwisowy;
7. z grzałką, PT100 do łożysk lub uzwojeń, PTC itp.;
8. z enkoderem, łożyskami izolowanymi lub konstrukcją łożyska izolowanego;
9. z innymi wymaganiami.










