Dostawa silnika ODM DC Silnik bezszczotkowy Silnik bezszczotkowy DC Silnik elektryczny Silnik serwo 57bl3a90 36 V 24 V 48 V 8 biegunów 3000 obr./min 185 W 62 W 125 W 0,2 n. M 0,4 n. M 0,6 n. M
„Jakość przede wszystkim, uczciwość jako podstawa, szczera pomoc i wzajemny zysk” to nasza idea, którą kierujemy się, aby konsekwentnie dążyć do doskonałości w zakresie dostaw silników ODM DC, silników bezszczotkowych DC, silników BLDC, silników elektrycznych, serwosilników 57bl3a90, 36 V, 24 V, 48 V, 8 biegunów, 3000 obr./min, 185 W, 62 W, 125 W, 0,2 N, M, 0,4 N, M, 0,6 N, M. Obecnie z niecierpliwością oczekujemy na jeszcze szerszą współpracę z klientami zagranicznymi, opartą na wzajemnych korzyściach. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu uzyskania dalszych informacji.
„Jakość przede wszystkim, uczciwość jako podstawa, szczera pomoc i wzajemny zysk” to nasza idea, dzięki której możemy konsekwentnie tworzyć i dążyć do doskonałości.Chiński bezszczotkowy silnik prądu stałego i silnik elektrycznyRealizujemy zamówienia niestandardowe w różnych klasach jakości i według indywidualnych projektów klienta. Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie dobrej i owocnej współpracy z klientami z całego świata.
Silniki serii IE4 to silniki indukcyjne klatkowe zaprojektowane zgodnie z normami IEC i klasą efektywności energetycznej IE4.
Specyfikacja
| Standard | IEC60034-30-1 |
| Rozmiar ramki | H80-450MM |
| Moc znamionowa | 0,75 kW-1000 kW |
| Dyplomy z efektywności energetycznej | IE4 |
| Napięcie i częstotliwość | 400V/50Hz |
| Stopnie ochrony | IP55 |
| Stopień izolacji/Wzrost temperatury | PEŁNE WYŻYWIENIE |
| Metoda instalacji | B3, B5, B35, V1 |
| Temperatura otoczenia | -15°C ~+40°C |
| Wilgotność względna powinna być mniejsza niż 90% | |
| Wysokość powinna być mniejsza niż 1000 m n.p.m. | |
| Metoda chłodzenia | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Obowiązek | S1 |
| Współczynnik usług | 1.0 |
| Obowiązek | S1 |
| Współczynnik usług | 1.0 |



Informacje o zamawianiu
● Niniejszy katalog ma charakter wyłącznie informacyjny dla użytkowników. Prosimy o wyrozumiałość, jeśli jakakolwiek zmiana produktów nie spowoduje dodatkowych informacji z wyprzedzeniem. Niniejszy katalog ma charakter wyłącznie informacyjny dla użytkowników. Prosimy o wyrozumiałość, jeśli jakakolwiek zmiana produktów nie spowoduje dodatkowych informacji z wyprzedzeniem.
● Przy składaniu zamówienia należy zwrócić uwagę na dane znamionowe, takie jak typ silnika, moc, napięcie, prędkość, klasa izolacji, klasa ochrony, sposób montażu itp.
● Możemy zaprojektować i wyprodukować silniki specjalne zgodnie z następującymi wymaganiami klienta:
1. Specjalne napięcie, częstotliwość i moc;
2. Specjalna klasa izolacji i klasa ochrony;
3. Z skrzynką zaciskową po lewej stronie, podwójnymi końcami wału i specjalnym wałkiem;
4. Silnik wysokotemperaturowy lub silnik niskotemperaturowy;
5. Stosować na płaskowyżu lub na zewnątrz;
6. Większa moc lub specjalny współczynnik serwisowy;
7. Z grzałką, PT100 do łożysk lub uzwojeń, PTC itp.;
8. Z enkoderem, łożyskami izolowanymi lub konstrukcją łożyska izolowanego;
9. Zgodnie z wymaganiami innych firm, „Jakość przede wszystkim, uczciwość jako podstawa, szczera pomoc i wzajemny zysk” to nasza idea, którą kierujemy się, aby konsekwentnie dążyć do doskonałości w zakresie dostaw silników ODM DC, silników bezszczotkowych DC, silników BLDC, silników elektrycznych, serwosilników 57bl3a90, 36 V, 24 V, 48 V, 8 biegunów, 3000 obr./min, 185 W, 62 W, 125 W, 0,2 N, M, 0,4 N, M, 0,6 N, M. Obecnie z niecierpliwością oczekujemy na jeszcze szerszą współpracę z klientami zagranicznymi, opartą na wzajemnych korzyściach. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu uzyskania dalszych informacji.
Dostarczamy bezszczotkowe silniki prądu stałego i silniki elektryczne ODM z Chin. Realizujemy zamówienia niestandardowe, w różnych klasach jakości i według indywidualnych projektów klienta. Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie dobrej i owocnej współpracy z klientami z całego świata.



