Silnik o sprawności IE2
Specyfikacja
| Standard | IEC60034-30 |
| Rozmiar ramki | 80-355 |
| Wyjście | 0,18 kW-355 kW |
| Klasa efektywności | IE2 |
| Napięcie/częstotliwość | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Stopień ochrony | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klasa izolacji/Klasa wzrostu temperatury | PEŁNE WYŻYWIENIE |
| Sposób montażu | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura otoczenia | -15°C -+40°C |
| Wilgotność względna powinna być mniejsza niż 90% | |
| Wysokość powinna być mniejsza niż 1000 m n.p.m. | |
| Metoda chłodzenia | IC411/ IC416/IC418/IC410 |
| Obowiązek | S1 |
| Współczynnik usług | 1.0 |
Sprzęt produkcyjny
Instrukcja zamawiania
● Niniejszy katalog jest przeznaczony wyłącznie do celów informacyjnych. Prosimy o wyrozumiałość, jeśli produkt ulegnie zmianie, nie będziemy z wyprzedzeniem informować o tym fakcie.
● Podczas składania zamówienia należy zwrócić uwagę na dane zamówienia, takie jak moc, napięcie, prędkość, klasa izolacji, klasa ochrony, rodzaj instalacji itp. modelu silnika.
● Możemy zająć się projektowaniem i produkcją specjalnych produktów silnikowych dostosowanych do Państwa wymagań.
1. Specjalne napięcia, częstotliwości i moce.
2. Specjalna klasa izolacji i klasa ochrony;
3. Lewa strona z puszką przyłączeniową, podwójnym końcem wału i specjalnym wałem;
4. Silniki wysokotemperaturowe czy silniki niskotemperaturowe?
5. Do użytku w górach lub na zewnątrz.
6. Większa moc lub specjalny współczynnik serwisowy.
7. Z grzałkami, łożyskami lub uzwojeniami PT100, PTC itp.
8. Z enkoderem, łożyskiem izolowanym lub konstrukcją łożyska izolowanego.
9. Inne wymagania.









