Silniki morskie YH
Silniki serii YH to całkowicie zamknięte, chłodzone wentylatorem, trójfazowe asynchroniczne silniki indukcyjne przeznaczone do zastosowań morskich.
Specyfikacja
| Rozmiar ramki | 80-355 |
| Wyjście | 0,75 kW-315 kW |
| Napięcie/częstotliwość | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Stopień ochrony | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klasa izolacji/Klasa wzrostu temperatury | PEŁNE WYŻYWIENIE |
| Sposób montażu | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura otoczenia | 0°C ~+45°C |
| Wilgotność względna powinna być mniejsza niż 90% | |
| Metoda chłodzenia | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Obowiązek | S1 |
| Współczynnik usług | 1.0 |
Informacje o zamawianiu
● Niniejszy katalog ma charakter wyłącznie informacyjny dla użytkowników. Prosimy o wyrozumiałość, jeśli jakakolwiek zmiana produktów nie spowoduje dodatkowych informacji z wyprzedzeniem. Niniejszy katalog ma charakter wyłącznie informacyjny dla użytkowników. Prosimy o wyrozumiałość, jeśli jakakolwiek zmiana produktów nie spowoduje dodatkowych informacji z wyprzedzeniem.
● Przy składaniu zamówienia należy zwrócić uwagę na dane znamionowe, takie jak typ silnika, moc, napięcie, prędkość, klasa izolacji, klasa ochrony, sposób montażu itp.
● Możemy zaprojektować i wyprodukować silniki specjalne zgodnie z następującymi wymaganiami klienta:
1. specjalne napięcie, częstotliwość i moc;
2. specjalna klasa izolacji i klasa ochrony;
3. ze skrzynką zaciskową po lewej stronie, podwójnymi końcami wału i specjalnym wałem;
4. silnik wysokotemperaturowy lub silnik niskotemperaturowy;
5. stosowany na płaskowyżu lub na zewnątrz;
6. wyższa moc lub specjalny współczynnik serwisowy;
7. z grzałką, PT100 do łożysk lub uzwojeń, PTC itp.;
8. z enkoderem, łożyskami izolowanymi lub konstrukcją łożyska izolowanego;
9. z innymi wymaganiami.
Aplikacje
Dysponujemy zaawansowaną technologią produkcji i dążymy do innowacji w naszych produktach. Jednocześnie, dobra obsługa wzmocniła naszą reputację. Wierzymy, że jeśli rozumiesz nasz produkt, będziesz gotowy do współpracy z nami. Czekamy na Twoje zapytanie.








