Silniki pierścieniowe
Dane techniczne
| Rozmiar ramki | 280-800 mm |
| Wyjście | 75-3150 kW |
| Napięcie znamionowe | 380 V/415 V/660 V/690 V/1140 V/3 kV/3,3 kV/6 kV/6,6 kV/10 kV/10,5 kV/11 kV |
| Sposób montażu | IM B3 |
| Stopień ochrony | IP21/IP23/IP44/IP54/IP55/IP56 |
| Metoda chłodzenia | IC01/IC016/IC611/IC616/IC666 |
| Liczba biegunów | 4P/6P/8P/10P/12P |
| Klasa izolacji | FH |
| Temperatura otoczenia | Wysokość powinna być mniejsza niż 1000 m n.p.m.; -15°C ~+40°C |
| Obowiązek | S1 |
| Współczynnik usług | 1.0 |
Napisz tutaj swoją wiadomość i wyślij ją do nas







