Seria Y (IP23) Wysokonapięciowa trójfazowa asynchroniczna indukcyjna
Silnik wysokonapięciowy serii Y to trójfazowy asynchroniczny silnik indukcyjny klatkowy. Silnik ma stopień ochrony IP23, a napięcie znamionowe wynosi 6 kV lub 10 kV.
Specyfikacja
| Rozmiar ramki | H355-710MM (6 kV), H450-710MM (10 kV) |
| Moc znamionowa | 220 kW-5000 kW (6 kV), 250 kW-3550 kW (10 kV) |
| Stopnie efektywności energetycznej | IE1 |
| Napięcie i częstotliwość | 6 kV /50 Hz,10 kV /50 Hz |
| Stopnie ochrony | IP23 |
| Stopień izolacji/Wzrost temperatury | F |
| Metoda instalacji | B3 |
| Temperatura otoczenia | -15°C ~+40°C |
| Metoda chłodzenia | IC01 |
| Obowiązek | S1 |
| Współczynnik usług | 1.0 |
Informacje o zamawianiu
● Niniejszy katalog ma charakter wyłącznie informacyjny dla użytkowników. Prosimy o wyrozumiałość, jeśli jakakolwiek zmiana produktów nie spowoduje dodatkowych informacji z wyprzedzeniem. Niniejszy katalog ma charakter wyłącznie informacyjny dla użytkowników. Prosimy o wyrozumiałość, jeśli jakakolwiek zmiana produktów nie spowoduje dodatkowych informacji z wyprzedzeniem.
● Przy składaniu zamówienia należy zwrócić uwagę na dane znamionowe, takie jak typ silnika, moc, napięcie, prędkość, klasa izolacji, klasa ochrony, sposób montażu itp.
● Możemy zaprojektować i wyprodukować silniki specjalne zgodnie z następującymi wymaganiami klienta:
1. specjalne napięcie, częstotliwość i moc;
2. specjalna klasa izolacji i klasa ochrony;
3. ze skrzynką zaciskową po lewej stronie, podwójnymi końcami wału i specjalnym wałem;
4. silnik wysokotemperaturowy lub silnik niskotemperaturowy;
5. stosowany na płaskowyżu lub na zewnątrz;
6. wyższa moc lub specjalny współczynnik serwisowy;
7. z grzałką, PT100 do łożysk lub uzwojeń, PTC itp.;
8. z enkoderem, łożyskami izolowanymi lub konstrukcją łożyska izolowanego;
9. z innymi wymaganiami.






