Silniki modułowe YL
Rama silników serii YL jest spawana z blachy stalowej, co zapewnia doskonałą sztywność i odporność na wibracje. Silniki produkowane są z zastosowaniem izolacji F i procesu impregnacji próżniowo-ciśnieniowej VPI. System łożysk z funkcją ciągłego załadunku i rozładunku zapewnia łatwą konserwację.
Specyfikacja
| Rozmiar ramki | 355-630(6kV)、400-630(10kV) |
| Wyjście | 220 kW-1250 kW (6 kV), 220 kW-1120 kW (10 kV) |
| Napięcie/częstotliwość | 6 kV, 10 kV/50 Hz |
| Sposób montażu | IM V1 |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Metoda chłodzenia | IC01 |
| Klasa izolacji | F |
| Temperatura otoczenia | -15°C ~+40°C |
| Obowiązek | S1 |
| Współczynnik usług | 1.0 |
Nasze produkty posiadają krajowe wymagania akredytacyjne dla produktów wysokiej jakości, o przystępnej cenie i cieszą się uznaniem klientów na całym świecie. Będziemy stale udoskonalać nasze produkty i liczymy na współpracę z Państwem. Jeśli któryś z tych produktów Państwa zainteresuje, prosimy o kontakt. Z przyjemnością przedstawimy Państwu wycenę po otrzymaniu szczegółowych informacji o Państwa potrzebach.
Montaż i wymiary całkowite (6 kV)
| Numer ramy | Polak | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 355 | 4,6 | 880 | 1000 | 940 | 100 | 210 | 28 | 90 | 6 | 32 | 1100 | 800 | 1800 |
| 400 | 4,6,8,10 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1150 | 850 | 1900 |
| 450 | 4 | 1120 | 1250 | 1180 | 120 | 210 | 32 | 109 | 6 | 35 | 1300 | 900 | 2100 |
| 6,8,10,12 | 130 | 250 | 119 | ||||||||||
| 500 | 4 | 1250 | 1400 | 1320 | 130 | 250 | 32 | 119 | 8 | 35 | 1400 | 965 | 2400 |
| 6,8,10,12 | 140 | 36 | 128 | ||||||||||
| 560 | 4 | 1400 | 1600 | 1500 | 150 | 250 | 36 | 138 | 8 | 42 | 1600 | 1100 | 2500 |
| 6,8,10,12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800 | 1700 | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800 | 1200 | 2900 |
| 6,8,10,12 | 180 | 45 | 165 |
Uwaga: Dane podane w tabeli służą wyłącznie jako punkt odniesienia dla użytkownika. W przypadku jakichkolwiek rozbieżności z plikiem losowym, rozstrzygający jest plik losowy.
Montaż i wymiary całkowite (10KV)
| Numer ramy | Polak | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 400 | 4,6 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1100 | 800 | 1900 |
| 450 | 4,6,8,10 | 1120 | 1250 | 1180 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1300 | 1050 | 2100 |
| 500
| 4 | 1250 | 1400 | 1320 | 130 | 210 | 32 | 119 | 8 | 35 | 1400 | 1110 | 2400 |
| 6,8,10,12 | 250 | ||||||||||||
| 560 | 4 | 1400 | 1600 | 1500 | 150 | 250 | 36 | 138 | 8 | 42 | 1600 | 1200 | 2500 |
| 6,8,10,12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800 | 1700 | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800 | 1300 | 2900 |
| 6,8,10,12 | 180 | 45 | 165 |
Uwaga: Dane podane w tabeli służą wyłącznie jako punkt odniesienia dla użytkownika. W przypadku jakichkolwiek rozbieżności z plikiem losowym, rozstrzygający jest plik losowy.






